Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

Pro zájemce o odběr ​

Skupina TAURON nabízí jistotu dodávek a spolehlivost partnerských vztahů

Skupina TAURON je klíčový energetický holding na polském trhu s energií. Jedná se o největšího distributora elektřiny v Polsku a současně se řadí i mezi jednoho ze dvou největších výrobců a prodejců elektřiny. Skupina TAURON působí v oblasti, která se rovná téměř jedné pětině země a rozsahem některých svých aktivit převyšuje obdobné energetické společnosti nejen v Česku, ale i na území celé středovýchodní Evropy.

Společnost TAURON Czech Energy je 100% dceřinou společností TAURON Polska Energia S.A. a první zahraniční akvizicí Skupiny TAURON. Díky silnému zázemí a jedinečnému know-how naši mateřské společnosti jsme schopni nabídnout elektrickou energii nejen v České republice, ale také v Polsku a v budoucnu i na území Slovenska.

Díky disponibilitě vlastních zdrojů, velikosti a rozložení portfolia nákupu elektřiny na více trzích Vám můžeme nabídnout partnerství a vysoce konkurenceschopné ceny nepodléhající lokálním změnám. Jsme držitelem osvědčení kvalifikovaného dodavatele vydaného Ministerstvem pro místní rozvoj ČR.